O szablonach, ich projektowaniu i moich z tym zmaganiach...
Blog > Komentarze do wpisu

URODZINY SZABLONY KATE MAC

Pierwszy wpis na tym blogu popełniłam 27 lipca 2007 i z tego co pamiętam to rzeczywiście jest pierwszy wpis i najprawdopodobniej dzień powstania bloga. W niedzielę będzie równo rok jak rozpoczęłam bawić się szablonami. Pierwszy szablon wykonałam około trzy miesiące po powstaniu bloga i był to ten który jeszcze przez krótki czas można oglądać na tym blogu. Założeniem tego bloga było abym zrozumiała o co chodzi w tym całym CSS. Po roku musze stwierdzić że cel został osiągnięty bo o co chodzi już wiem, niestety sporo wiedzy mi jeszcze brakuje. Przede wszystkim mam wrażenie, ze zaczęłam od środka a więc po roku zabaw postanowiłam sięgnąć do podstaw i zacząć szukać bardziej podstawowych informacji o stronach internetowych i ich projektowaniu (kilka dni temu poszłam nawet do biblioteki i pożyczyłam sobie pierwsza papierową książkę na temat bo dotychczas korzystałam jedynie z kursów dostępnych w internecie co ogólnie rzecz ujmując wydaje mi się rozsądniejsze ale z drugiej strony spróbować można wszystkiego).

Urodziny

Zamiast robić tutaj jakieś podsumowania mijającego roku zapraszam na coś na kształt festiwalu szablonów katemac. Przez cały tydzień, do niedzieli, na blogu będą się pojawiać nowe szablony. Są to projekty-zabawy, pewne wariacje na znane tematy, moje przeróbki, doróbki i wszelkiego rodzaju prace zależne. Aktualnie mam przygotowanych już ponad 40 'nowych' szablonów. Często są to jedynie wariacje kolorystyczne na ten sam temat (co można będzie zaobserwować jeszcze dzisiaj w następnej notce) niemniej mam też w zanadrzu kilka ciekawych propozycji.


button urodziny bloxPrzy szablonach stworzonych w ramach projektu urodzinowego można zaleźć taki buton.
Linować on będzie do tej notki. Poniżej lista notek urodzinowych. (w miarę upływu czasu tytuły będa sie zmieniać w aktywne odnośniki)

poniedziałek, 21 lipca 2008, kate_mac

Społecznościowo


Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
beaviz
2008/07/28 13:09:07
Gratuluje Kate ! Popraw datę na 2007r :)
-
kate_mac
2008/07/28 17:30:19
dzięki za zwrócenie uwagi; edytowałam ten wpis kilka razy w minionym tygodniu a tego nie zauważyłam ;)
-
2008/09/10 18:12:32
pobrałam szablon;

pięknie dziękuję
-
woitekski
2009/10/02 22:38:40
wszystkiego najlepszego! dziękuję za lekcje;)
-
2011/07/09 17:19:46
Jestem zachwycona tymi prostymi szablonami :) oczywiscie pobralam pomarańczowy :)) ale napewno jeszcze z jakiegos koloru skorzystam :) pozdrawiam
Follow Me on Pinterest
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...