O szablonach, ich projektowaniu i moich z tym zmaganiach...
Blog > Komentarze do wpisu

czekoladowy handmade

Zmiany związane z nowym wyglądem bloksa zaowocowały kilkoma utrudnieniami. To co mi najbardziej przeszkadza to lista blogów. Blogi z szablonami od początku zakładam na innym koncie i stosuję określone adresy, które miały mi umożliwić utrzymanie porządku i bezproblemowe odnajdowanie określonych szablonów. Teraz to jest zupełna loteria. Chcąc aby wszystkie świąteczne szablony były obok siebie uaktualniłam notki na starych szablonach co nie zawsze zadziałało więc musiałam się irytująco powtarzać itd. Robiłam tak w przypadku kilku czy kilkunastu szablonów tak więc projekty, które skończyłam tuż przed zmianą na bloksie zaczęły mi się gubić na mojej liście blogów. Na szczęście nie są stracone zupełnie. Od czasu do czasu przypadkiem zahaczę o nie okiem, przypomnę sobie i opublikuję tutaj. Dzisiaj właśnie taki przypadek.

kulinarny 04 - czekoladowy handmade
kulinarny 04 - czekoladowy handmade

Szablon jest żółto-brązowy choć początkowo planowałam, że czekoladowy handmade będzie czerwony, taki jak czekoladowe ciasteczkaz chilli autorstwa Doroty. Wyszedł bardziej słoneczny… chyba lubię takie połączenie.

Ten szablon jest najbardziej podobny do pierwszych szablonów handmade

Kate przedstawia kulinarny bloxMa opisane zmiany SEO, stronę statyczną i tagi. Dodanie tagów spowodowało konieczność zmian w całej wąskiej szpalcie ale cóż taka specyfika. Bardzo brakuje mi możliwości swobodnej zmiany kolejności elementów w wąskiej szpalcie ale jeśli/kiedy taka możliwość zaistnieje spowoduje ona znaczne trudności w opisywaniu wyglądu wąskiej szpalty tak jak jest to zrobione w szablonach handmade czy XXX… no chyba że zajdzie jeszcze kilka innych zmian… zobaczymy.

Opisałam wygląd tagów delicious bo szablon zrobiłam dawno temu. Zapewne jeszcze przez jakiś czas będę to robić bo te tagi mają zupełnie inny charakter niż te które pojawiły się na blogu, możliwe więc, że zostaną jeszcze jakiś czas choć na razie przestałam je aktualizować. Zobaczymy.

Pozostałe skrypty i dodatki są opisane na blogu z szablonem. Przy okazji zauważę, że takie informacje O szablonie umieściłam niemal na każdym blogu z szablonem, w takiej notce możesz sprawdzić co jest a czego brak w szablonie. Nie zawsze inforamcje są super aktualne ale...

That’s All. Have fun.

poniedziałek, 26 kwietnia 2010, kate_mac
Tagi: Kulinarnie

Społecznościowo


Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
moniazo
2010/04/26 21:09:39
bardzo ładny ten szablon, apetyczny nawet. Ale nie o tym chciałam. pod notką na temat favikonek zadałam pyatnie, ale nie dostałam odpowiedzi, wysłałam dwa maile i też nie dostałam odpowiedzi. czy to celowe? jestem dużą dziewczynką - wystarczy powiedzieć "nie" zrozumiem i nie będę się zastanawiała nad powodem braku odpowiedzi :(
Przykro mi bo fajny ten blog i naprawdę jesteś zdolna, ale qrczę nie lubię być ignorowana, więc zaglądam na bloga bez przyjemności
-
kate_mac
2010/04/29 20:00:24
@moniazo
Mój brak odpowiedzi nigdy nie jest celowy. Jeżeli przeczytam maila to zawsze staram sie na niego odpowiedzieć. Twoje pytanie tu na blogu mi umknęło ale na maila już odpisałam (żeby nie było wątpliwości co do mojej przewiny to odpisałam przed chwilą a nie w jakiejś nieodległej choć mglistej przeszłości).
Niewiele jest osób, które z pełną świadomością ignoruję ale faktem jest, że nie przepadam za swoja skrzynką pocztową, pełno w niej próśb, zapytań i oczekiwań i choć często lubię odpowiadać na pytania, szukać rozwiązań dla problemów to nie zawsze mam na to ochotę a skrzynka sama się nie opróżnia i z każdym mailem odłożonym na później moja ochota na nadrobienie zaległości maleje.
Prawdopodobnie mam takie odczucie w stosunku do mojej skrzynki jak Twoje do mojego bloga ;)
-
moniazo
2010/04/30 09:45:30
Dzięki :) Już mi przeszło
-
nanami95
2010/05/06 07:22:53
Mam pytanie. Czy ustawiając linki w folderze ,,zakładki" da się zrobic tak aby nazwa ZAKŁADNI nie była wyświetlana?
-
kate_mac
2010/05/22 17:57:50
@nanami95
da się, było na blogu wspomniane
W sprawie wąskiej szpalty
#ZakladkiTytul {display: none;}

@moniazo
cieszę się ale nie zdziwię się jeżeli powróci... odpowiadanie na maile to chyba najmniej lubiana przeze mnie część mojego bloga; staram się to robić przynajmniej raz w miesiącu ale i tak zabiera mi to kupę czasu...
-
2012/01/21 20:27:08
Super szablon.Dziękuję.
Follow Me on Pinterest
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...