O szablonach, ich projektowaniu i moich z tym zmaganiach...

O blogu

Blog powstał w lipcu 2007 jako zapis moich zmagań z nauką robienia szablonów blogowych na blox. Z biegiem czasu zaczęły pojawiać się na nim gotowe projekty. Właśnie tworzenie bloksowych skórek i opis tych działań są podstawową tematyką bloga. Dodatkowo, po pewnym czasie, zaczęłam rozszerzać nieco zakres zainteresowań i wydzielałam kolejne kategorie wpisów.

Podstawowym tematem tego bloga są jednak szablony. Prezentuję tutaj przede wszystkim własne projekty. Prez pewien czas chwaliłam się szablonami zrobionymi dla konkretnych blogów i tylko dla nich zastrzeżonymi. Polecam szablony zrobione przez inne osoby, które z różnych względów zwróciły moją uwagę.

szablonykatemac

 

Blog szablony kate mac to blog o szablonach, ich projektowaniu i moich z tym zmaganiach…

 

Skontaktować się można ze mną na trzy sposoby:

  1. Najprostszy zostawić komentarz tu, na blogu. Czytam wszystkie i mało który zostawiam bez odpowiedzi ale nie zawsze są to odpowiedzi natychmiastowe. Jeżeli masz jakiś problem z szablonem to polecam się nim podzielić w komentarzu - rozwiązanie może okazać się przydatne nie tylko pytającemu.
  2. Dostępna jestem też na blipie, to chyba najbardziej gg rzecz jaką mam powiązaną z szablonami. Nie podawajcie mi numerów gg bo w ten sposób z całą pewnością odpowiadać nie będę. Oferuję tylko to: http://blip.pl/users/katemac/dashboard
  3. Najbardziej oczywisty sposób czyli adres mailowy: szablonykatemac@gmail.com.
    Na maila z mojego gazetowego loginu wiadomości też dotrą. Wszystkie i tak lądują w końcu na jednym koncie.
    Pisać możecie o wszystkim ale... na maile odpowiadam od przypadku do przypadku więc jeżeli macie problem związany z szablonem to może prościej zostawić komentarz z liniem do problemu.
    W sprawie szablonów prywatnych też można pisać ale pięknych oczu czy ujmującego uśmiechu nie widzę więc proszę się nie dziwić, że nie dam się namówić na darmową usługę.
Follow Me on Pinterest
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...